A B+N Referencia Zrt. fit-out igazgatósága, mint a vállalat kiemelt projektjeit kiszolgáló egység, a projektek megszervezéséért, koordinációjáért, lebonyolításáért felel, a munkák felmérésétől egészen a pénzügyi elszámolásig. Ezen szervezeti egységbe keresünk

Építésvezető

munkatársat.

Feladatok:

  • Kivitelezés minőségének ellenőrzése, intézkedések megtétele
  • Alvállalkozói tevékenységek szervezése, felügyelete
  • Alvállalkozói teljesítmények számszaki ellenőrzése
  • Megrendelői kapcsolattartás, műszaki oldalról
  • Alvállalkozói kooperációk vezetése
  • Ütemterv tartása/tartatása
  • Napi tevékenységekhez szükséges anyagok, eszközök biztosítása
  • Munkavédelmi előírások betartása/betartatása
  • Anyag, létszám, eszköz nyilvántartások naprakészen tartása
  • Építési napló (e-napló; papír alapú) vezetése
  • Kivitelezés folyamatának dokumentálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Excel, Word, MsProject, PDF ismerete, használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Terv olvasás készség szinten
  • Rugalmasság

Előny:

  • Terc költségvetés készítő program ismerete
  • Autocad ismerete

„Miért jó nálunk dolgozni?”:

  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést,
  • Fit-out területen rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére,
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat,
  • Rendszeresek a csapatépítő tréningek,
  • A versenyképes fizetés mellett, a munkatársak valós teljesítményét egy bónuszrendszeren keresztül is értékeljük,
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony.

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest ill. a projektek (esetleg vidéki) helyszínei

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.