Építésvezető

B&G Generál Kft.

Pest, Zala és Veszprém megye

Cégcsoportunkról:

Cégcsoportunk profiljába elsősorban generál kivitelezés és üzemeltetés tartozik, jellemzően Budapesten és a Dunántúli régiókban. Ezen területekre keresünk tapasztalt, első sorban magasépítési iskolával, múlttal, FMV jogosítvánnyal rendelkező Építésvezetőt. A vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően keresi a legkiválóbb jelölteket. Cégcsoportunk támogató, egészséges munkakörnyezetet teremt valamennyi munkatársának és a személyes, valamint szakmai fejlődés biztosítását tartja egyik legfőbb feladatának.

A jelölt legfőbb feladatai:

Projektmenedzsment és pénzügy

  • Adott projekthez köthető feladatok végrehajtása, delegálása és számonkérése, projektre delegált projektcsapat felelős vezetése
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának menedzsmentje, felügyelete, rendszeres
    időközönként történő értékeléssel
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, kivitelezési nyilatkozatok,
    megvalósulási dokumentációk elkészítése, ezen feladatok delegálása és számonkérése
  • Kivitelezési tervdokumentáció alapján ütemterv készítésében való részvétel, betartása és betartatása
  • Környezet, egészség és munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • Felsővezetés elvárt minőségi riportok készítése és heti jelentése
  • Menedzsment által támasztott pénzügyi célok elérése, teljes felelősségvállalás
  • Tender kalkulációk összeállításában való aktív részvétel
  • Befejezett projektek utókalkulációjának végrehajtása

Menedzsment & people menedzsment

  • A direkt és indirekt riportok felelős vezetése és támogatása
  • Folyamatos tanulás, szakmai és egyéb kompetenciák fejlődésének, vagyis az egyén növekedésének biztosítása
  • Feladatok delegálása és számonkérése, határidők megszabása és betartatása a támasztott
    minőségi elvárásoknak megfelelően
  • Rendszeres teljesítményértékelés a vállalat által meghatározott keretrendszer szerint, valamint azon túli, folyamatos visszacsatolás a munkavállaló magatartására és munkájára vonatkozóan

Elvárások:

  • Felsőfokú építő vagy építész végzettség
  • 5+ Év szakmai tapasztalat magasépítésben
  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office, AutoCAD, TERC…)

Kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Kényelmes delegálás és számonkérés
  • Erős vezetői kvalitás
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Felelősségvállalás
  • Erős ügyfélkapcsolat
  • Elkötelezettség és terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Csapatmunka és együttműködési készség

Juttatási csomag:

  • Fizetés szakmai tapasztalat és kompetenciák alapján megegyezés szerint
  • Céges személygépkocsi
  • Telefon, laptop
  • Teljesítmény alapú, év végi jutalmazás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Önéletrajzát a bérigény és a pozíció megjelölésével a  Jelentkezem gombra kattintva várjuk.