Áron Ház Kft.
Munkatársat keresünk

Építésvezető

pozícióba.
Az Áron Ház Kft. dinamikusan növekvő, nagy forgalmú nyílászáró értékesítő cégként a nagyrészt lakossági vevők lelkiismeretes szakértő partnere 2010 óta. Jelenleg ötven fős csapatunkba bővülés miatt keresünk új kollégát. Kifejezetten nyílászáró beépítésére és felügyeletére keresünk kollégát ! (NEM GENERÁLRA)

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkák helyszíni ellenőrzése
  • Egyeztetés a munkavállalókkal és megrendelőkkel
  • Munkák indítása és irányítása
  • Munkák adminisztrációja a munkavállalókkal valamint a saját vállalatirányítási rendszerben
  • Munkafolyamatok elősegítése
  • Esetleges kiszállítás és anyagbeszerzés
  • Kész munkák átadása a megrendelők felé
  • Nyílászárók felmérése (hosszabb betanítás után)
  • Garanciális ügyek intézése a projektes megrendeléseknél

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építésvezetésben jártasság
  • Határozott, csapatban együttműködő, kommunikatív személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Számítógép kezelés felhasználói szinten (Word, excel, stb.)
  • Műszaki érzék és tanulásra, fejlődésre hajlandóság nyílászáró területen

Amit kínálunk:

  • Stabil cég
  • Kiszámítható fizetés
  • Céges autóhasználat
  • Céges mobiltelefon.
  • Céges laptop
  • Családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Nagytétényi út 112.

A "jelentkezem" gombra lehetséges, nettó fizetési igény megjelölésével!