Az AKTUÁL BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársat keres

Feladatok:

  • generálkivitelezési munkák helyszíni koordinálása teljes munkaidőben az építési területen
  • kivitelezési munkák mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • építési napló vezetése
  • folyamatos kapcsolattartás a létesítményfelelőssel és a megrendelővel
  • munkabiztonsági követelmények betartása és betartatása

Elvárások:

  • középfokú építőipari végzettség
  • minimum 1 év szakmai tapasztalat kivitelezésben
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs és szervezőkészség
  • terhelhetőség, megbízhatóság
  • mobilitás

Előny:

  • szakmai gyakorlat acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények kivitelezésében
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • angol és/vagy német szakmai nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bejelentett jövedelem, juttatások, céges autó
  • lakóhelytől távolabb eső projekt esetén szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje a 'Jelentkezem' gombon keresztül vagy jelentkezését szívesen fogadjuk telefonon is a +3642 598 050 telefonszámon.