Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapest Főváros XXI. Kerület Csepeli Polgármesteri Hivatal

Városépítési Irodájára

Építéshatósági ügyintéző

munkatársat keres.

    A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

    Foglalkoztatás jellege:
    Teljes munkaidő

    A munkavégzés helye:
    Budapest, 1211 Budapest, Kossuth Lajos utca 65.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • Építéshatósági ügyek elsőfokú döntésre történő előkészítése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

    A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló" 2011. évi CXCIX. törvény, valamint az egyéb juttatások tekintetében Budapest Főváros XXI. Kerület Csepeli Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Egyetem, /Főiskolán szerzett szakképzettség a 29/2012. (III.7.) Kormányrendelet 15. a) pontjában I. besorolási osztályban meghatározottak szerint: - építészmérnök; - építőmérnök (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány); - településmérnök,,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálat lefolytatásának vállalása, és azon való alkalmas minősítésnek való megfelelés;
  • Kttv. 84-87. §-aiban foglalt együttalkalmazási és összeférhetetlenségnek való megfelelés és erről szóló nyilatkozattétel vállalása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • építésügyi területen szerzett közigazgatási gyakorlat,
  • közigazgatási alapvizsga/szakvizsga.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

    A 45/2012. (III.20.) Korm. rendeletben meghatározott tartalmú részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettségét tanúsító okiratainak, és bizonyítványainak másolata, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, valamint nyilatkozata arról, hogy az elbírálásban résztvevő személyek a pályázatát megismerhetik.

    A munkakör betölthetőségének időpontja:

    A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

    A pályázat benyújtásának határideje:
    2018. február 28.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Erdősiné Hajzer Éva részére.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:
A formai és tartalmi követelményeknek megfelelő, határidőben benyújtott pályázatokat a Pályázatelbíráló Bizottsági tagok átvizsgálják, majd meghatározzák azon pályázók személyét, akiket a kiválasztási folyamat második fázisában személyes elbeszélgetésre meghívnak. A pályázó az eredményről - indokolás nélkül - e-mail cím megadása esetén elektronikus formában kap értesítést. A pályázatot kiíró szerv a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. március 23.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Alkalmazás esetén a munkáltató 6 havi próbaidőt köt ki.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Építéshatósági ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Építéshatósági ügyintéző
  • Hirdető cég: Budapest Főv.XXI.k.Csepeli.Pohi.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Építéshatósági ügyek elsőfokú döntésre történő előkészítése.
  • Elvárások: Magyar állampolgárság, Cselekvőképesség, Büntetlen előélet, Egyetem, /Főiskolán szerzett szakképzettség a 29/2012. (III.7.) Kormányrendelet 15. a) pontjában I. besorolási osztályban meghatározottak szerint: - építészmérnök; - építőmérnök (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány); - településmérnök,, Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások), Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása, Foglalkozás egészségügyi vizsgálat lefolytatásának vállalása, és azon való alkalmas minősítésnek való megfelelés; Kttv. 84-87. §-aiban foglalt együttalkalmazási és összeférhetetlenségnek való megfelelés és erről szóló nyilatkozattétel vállalása.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: Budapest Főv.XXI.k.Csepeli.Pohi.>