STEEL Profession Kft.

Csatlakozz hozzánk

Építés vezető

pozícióba!

A Steel Professon kft. több mint 10 éves, siekres múltra tekint vissza az acél ipari munkálatokat tekintve.
Fő profilunk az acélszerkezetű csanokok gyártása, telepítése, szerkezetkésztől a kulcsrakész állapotig.
Folyamatosan bűvülő ügyfélkörünk, és gyártási kapacitásunk lehetővé teszi a sikeres fejlődést és előre törést a piacon.
Fiatalos csapatunkba keresünk új kollegát, családias hangulatú cégünkbe!

Főbb feladatok, munkák:

- Projekt előkészítésben való aktív részvétel
- Helyszíni bejárások, előzetes helyszínfelmérés
- Kivitelezéseken való részvétel: dolgozók felügyelete, munkafolyamatok beosztása, beépülő alapanyagok átvétele,     ellenőrzése, havi elszámolásokban való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Önnállóan dolgozni tudó,
- kiválló stresszkezelő, problémamegoldó
- sikerorientált munkavégzés
- acél ipari kivitelezéseken szerzett tapasztalat
- számítógépes ismeretek - Office és tervező programok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- mérnöki képzettség

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- céges autó, laptop, telefon,
- fix munkaidő
- továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

480.000 Ft

Munkavégzés helye:

2241 Sülysáp

Csatolja önéletajzát!