IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

EOS gyakornok

Mi lenne a Te feladatod?

  • Online kérdőívek szerkesztése az ügyfelektől kapott megbízások alapján, kérdőívszerkesztő programban
  • Kérdőívek eredményeinek kiértékelése
  • Riportok készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív német (legalább B2 szint) és legalább B1 szintű aktív angol nyelvtudás
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 25 órás munkavégzés
  • Hosszú távú (minimum 12 hónap) együttműködés
  • MS Office ismeret (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
  • SPSS ismeret előny
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodásmód

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.