Engineering Manager

Megbízó partnerünk egyedi "localization as a service" technológiák fejlesztésével foglalkozik, amelynek révén ügyfeleik számára magas szinten automatizált és kontrollálható logisztikai megoldásokat kínálnak. A fejlesztés során a hardveres és szoftveres komponenseket is lefedik, amelyek a geo-mágneses szenzoros technológiák, az IoT , Machine Learning, Deep Learning és Cloud területeit ötvözve épülnek fel. Leendő kollégáiknak nagyfokú technológiai szabadságot biztosítanak, ötleteik, meglátásaik pedig nyitott fülekre találnak.

FELADATOK

  • Egy bővülő fejlesztői csapat technológiai vezetése, mentorálása
  • Sprintek koordinálása
  • Kezdetben erősebb technikai fókusz, aktív részvétel a fejlesztési folyamatokban, code review-kban, amely később egyedi preferencia függvényében nagyobb people management hangsúlyt kaphat
  • Technológiai trendek figyelése, technical roadmap kidolgozásában való részvétel
  • A fejlesztéshez szükséges infrastruktúra folyamatos megújítása

ELVÁRÁSOK

  • 5+ év tapasztalat Java vagy Python/Go fejlesztésben
  • AWS ismerete
  • Sprintek koordinálásában, mentorálásban, csapatvezetésben szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL

  • Nagyfokú szabadság egy felelősségteljes pozícióban
  • Izgalmas technológiai megoldások és egyedi projektek
  • A magas szakmai színvonal iránt elkötelezett, lelkes szakértői csapat
  • Rugalmas munkaidő, work-life balance
  • Rendszeres home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kapcsolat: Zsuzsanna Garaj