Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió
meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb
termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Társaságunk

Energetikai rendszerüzemeltető

    munkatársat keres

Feladatok:

  • Szennyvíztelepek, kazántápvíz és kondenzkezelő rendszerek, vegyszerező rendszerek kezelése;
  • vegyi folyamatok felügyelete;
  • gőz- és forróvízkazánok, gőz- és forróvíz-rendszerek, hűtőrendszerek és berendezéseik, és egyéb energetikai rendszerek kezelése, felügyelete;
  • számítógépes felügyeleti rendszerek kezelése.

Elvárások:

  • Vegyipari gépésztechnikus végzettség / kazángépész, hűtőgép-kezelő bizonyítvány;
  • víz- és szennyvíz-technológiai vegyi folyamatok ismerete;
  • áramlástechnikai összefüggések értelmezésében szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • önállóság a munkavégzés során;
  • kazántápvíz előállításában szerzett jártasság és felügyeleti rendszerek ismerete előnyt jelent;
  • folyamatos munkarendre való nyitottság.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely;
  • képzési, fejlődési lehetőségek;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • széles körű béren kívüli juttatások;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • dolgozói rekreációs lehetőségek: uszoda-, konditerem-, sportpálya-használat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát.