A Richter Gedeon
Dorogi Fióktelepe

Energetikai gép- és berendezés kezelő

munkatársat keres

    referencia szám: 30007420

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
    a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
    a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik
    legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő
    bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű
    készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatai:

  • Energetikai, épületgépészeti ellátó rendszerek berendezéseinek üzemeltetése;
  • berendezések üzemeltetéséhez kapcsolódó megelőző javítási és karbantartási feladatok ellátása;
  • üzemzavar elhárítása, biztonságos üzemvitel biztosítása;
  • üzemeltetéshez, karbantartáshoz kapcsolódó nyilvántartások / dokumentációk vezetése.

Az ideális jelölt:

  • Műszaki szakközépiskolai végzettséggel;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel;
  • pontos, precíz, gyakorlatias, önálló munkavégzési képességgel, nagyfokú terhelhetőséggel, rendszerszemlélettel rendelkezik.

Előnyt jelent:

  • Épületgépész technikusi végzettség;
  • kazánfűtő- és nyomástartó berendezés kezelő képesítés;
  • klíma, légtechnikai, illetve hűtési rendszerek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • egészségprogrammal és egészségbiztosítással gondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
  • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem) járulnak hozzá,
  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
  • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dorog

Kérjük, hogy jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám és bérigényének feltüntetésével szíveskedjék csatolni.