A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.
A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Employer Branding szakértő

MILYEN KIHÍVÁSOK VÁRNAK RÁD:

  • Külső/belső kommunikációs csatornák kialakítása, meglévők fejlesztése, működésének biztosítása
  • Belső kommunikációs projektek önálló, teljes körű menedzselése, feladatod lesz például az, ütemterv készítés, költségvetés tervezés, kivitelezés, visszamérés és értékelés
  • Éves kommunikációs aktivitási terv kialakításában való aktív részvétel, közreműködés a végrehajtásában és megvalósításában
  • Napi szintű tartalomgyártás különböző online csatornákra, mint a Linkedin, Instagram, Facebook és belső hírlevél csatornánk
  • Külső ügynökségekkel és belső szakterületekkel folyamatos kapcsolattartás, kommunikációs igények esetén szakmai vezetőkkel egyeztetés
  • Több ezer fős céges rendezvények, programok szervezésében aktív részvétel, a munkáltatói márkánk kiépítése, ismertségének növelése különböző kampányok és aktivitások lebonyolításával

AMIRE SZÜKSÉGED LESZ, HOGY SIKERES LEGYÉL:

  • Felsőfokú végzettséged van
  • 1-2 év tapasztalattal rendelkezel belső/külső szervezeti kommunikációban és kreatív tartalomgyártásban
  • Átlagon felüli, -generációkra testreszabott- írás- és beszédkészséggel rendelkezel
  • A Linkedin, Facebook, Instagram közösségi platformokban otthonosan mozogsz és ismersz pár hasznos praktikát
  • MS Office programokat magabiztos ismered és használod
  • Dinamikus, kreatív és kommunikatív személyiség vagy, aki nem riad meg a feladatoktól, hiszen nagy cég vagyunk, fontos a proaktivitás
  • Szeretsz szervezkedni és tervezni, ami igen nagy részét képezi majd a munkádnak
  • Amennyiben tényleg szeretsz csapatban közösen gondolkodni és dolgozni, akkor Rád várunk!

AMIBEN TÁMOGATNI TUDUNK TÉGED:

  • Szakmai fejlődési lehetőségekkel, projektmunkával, ami által szárnyalhatsz és lehetőséged van kreatív alkotásra
  • Éves szinten 12%-os bónusszal
  • Béren kívüli juttatásként cafeteriával, valamint kedvezményes sportolási lehetőséggel
  • Számunkra fontos a társadalmi felelősségvállalás is, így részt vehetsz a Takarék Véradáson és egyéb CSR aktivitásokon.
  • Amennyiben szeretsz kikapcsolódni és közösségben lenni: a Takarék Olimpia, Takarék Karácsony, Takarék Fesztivál és még sok izgalmas rendezvény, valamint egy dinamikus, támogató csapat vár Rád nálunk!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.