Kangaroo Group Kft.

Emelőgépkezelő Alkalmi Munkára (Leltár)

A Kangaroo Group modern és dinamikus struktúrájából adódóan lehetővé teszi számunkra, hogy számos különböző ágazatban és munkaterületen tevékenykedjünk. Munkatársainkkal való szoros együttműködésünk révén munkacsoportjaink országos szinten jelen vannak.
Küldetésünk a munka világában való értékteremtés. Szenvedéllyel, elkötelezettséggel, szakértelemmel és önzetlenséggel dolgozunk rajta. Cégünk azt képvisel, akik mi, saját magunk vagyunk: egy rugalmas embercsoport, amely kielégítő válaszokkal szolgál a különböző munkahelyi tematikákra, a leggyorsabb megoldást találja meg a munka világára vonatkozóan, kielégíti mind partnercégeink, mind pedig a munkavállalóink igényeit, teljeskörű sikert és elégedettséget garantálva.

Főbb feladatok, munkák:

4221-es gépcsoportra érvényes jogosítvánnyal rendelkező Emelőgépkezelő kollégákat keresünk kiemelkedő kereseti lehetőséggel február 27.-28.-án délelőtt illetve délután tartandó leltár idejére Üllőn található logisztikai központba. A helyszín tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető Budapestről és a környező településekről.
Feladat:
Mobil szerelőállvány üzemeltetése a leltározást végző személyzet igényeihez igazodva

Az álláshoz tartozó elvárások:

* Érvényes 4221 (mobil szerelőállvány) gépcsoportú jogosítvány
* Minimum általános iskolai végzettség
* Precíz, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

* Emelőgépkezelési gyakorlat
* Megbízhatóság, pontosság, precizitás
* Raktári, esetleg leltározási folyamatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

* Versenyképes kereseti lehetőség: 2.500 Ft/óra nettó bérrel
* Alkalmi munkavégzés február utolsó hétvégéjén, 27.-én szombaton és 28.-án vasárnap
* Választható műszakok: délelőtt (6.00-14.30) vagy délután (14.00-22.30)
* Kultúrált munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmi munka

Munkavégzés helye:

2225 Üllő

Fényképes önéletrajzzal, melyet a megadott e-mail címre várunk vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva azonnal feltölthető. Telefonos jelentkezéseket a +36 20 453 4145 és a +36 20 323 0705 számokon fogadunk.