A TÜV SÜD csoport több, mint 150 éves múltra tekint vissza. A világ vezető műszaki szolgáltatói közé tartozik, amely világszerte több, mint 24,500 magasan képzett szakembert alkalmaz több, mint 1000 helyszínen. A TÜV SÜD Akadémia a hazai és nemzetközi vállalatok egyik elsőrangú továbbképzési partnere. Több, mint 500 szakemberünk világszerte adja át szakmai tudását a menedzsment, az egészségügy és az ipar számos területén korszerű, gyakorlatorientált eljárásmódok alkalmazásával.

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, várjuk a jelentkezését az alábbi pozícióra:

Emelőgép szakértő

Feladatok

  • Emelőgép (pl: toronydaruk, autódaruk, bakdaruk, futódaruk, járműdaruk, emelőcsörlők, emelőasztalok, targoncák, parkolóemelők, automata parkoló berendezések, mozgó munkaállványok, személyemelők, építési személy-teheremelők, stb) üzembe helyezés előtti vizsgálat elvégzése
  • Emelőgép szerkezeti-, fő-, és biztonságtechnikai vizsgálat elvégzése
  • Földmunkagépek, rakodógépek időszakos felülvizsgálata
  • Vizsgálati jegyzőkönyvek elkészítése
  • Típusvizsgálati eljárás lefolytatása
  • Szabvány változások követése

Elvárások

  • Emelőgép szakértői jogosultság, minimum 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Outlook, Word, Excel),
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, magabiztos fellépés, ügyfélközpontúság
  • Kezdeményezőképesség és innováció készség
  • Kiváló problémamegoldó készség, képesség a feladatok fontosságának megállapítására, határidők betartása

Előnyök

  • Munkavédelmi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • Analitikus gondolkodás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki ellenőr
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2000 Szentendre

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését és szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.