Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

EMC Tesztprojekt koordinátor

    Budapest

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

    Köszöntünk a Bosch világában.

    A Bosch Budapesti Fejlesztőközpont 2001-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 1800 fejlesztőmérnök dolgozik közösen számos komplex autóipari terméken a járműipar minden területéről. Kivételes felépítéséből fakadóan lehetőséged van változatos műszaki területeket megismerni a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai vagy hardware fejlesztésig bezárólag. Ötleteid olyan termékekek részei lesznek amelyek vezetők a mobilitási technológiák sorában.

    A Bosch Csoport 2017-ben is folytatja dinamikus növekedését, a pozícióra különböző mérnöki csoportokban is keresünk több leendő kollégát.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

    EMC (elektromágneses kompatibilitás) jóváhagyási, ill. fejlesztési teszt folyamatainak koordinációja
    • EMC követelmények értelmezése
    • EMC teszt tervek megalkotása
    • vevővel történő egyeztetés alapján, EMC tesztek előkészítése
    • EMC teszt folyamat koordináációja (költség és idő keretek kontrollja)
    • EMC mérések irányítása külső, ill. belső laboratóriumokban
    • Teszt eredmények nyomonkövetése, kiértékelése és jelentése
    • EMC rendellenességek felismerése, műszaki megoldások kidolgozása és kikísérletezése
    • Aktív együttműködés projektvezetéssel és fejlesztő mérnökökkel

Mi tesz Téged különlegessé

  • villamosmérnöki végzettség (Bsc/Msc) - nagyfrekvenciás területen megszerzett diploma előnyt jelent
  • elektromágneses jelenségek műszaki hátterének ismerete
  • előnyt jelent nagyfrekvenciás mérőeszközök,EMC méréstechnikai követelmény rendszerek ismerete
  • kezdeményezőkészség, kreativitás
  • magasszintű kommunikációs készségek
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • további előnyt jelent: EMC/RF kutatási/fejlesztési tapasztalat, autóelektronikai mélyebb ismeretek

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

    Rugalmas munkaidő, juttatások és szolgáltatások, gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások, dolgozói kedvezmények, különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek, helyi parkolás, étkeztetés, helyi tömegközlekedési lehetőségek, tér a kreativitásnak, városi infrastruktúrák

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 104.

Váltsd valóra!

Referenciaszám AB 123 456 78 90 – Jelentkezz e-mailben.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: EMC Tesztprojekt koordinátor
  • Rövid pozíció név: Koordinátor
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: EMC (elektromágneses kompatibilitás) jóváhagyási, ill. fejlesztési teszt folyamatainak koordinációja EMC követelmények értelmezése EMC teszt tervek megalkotása vevővel történő egyeztetés alapján, EMC tesztek előkészítése EMC teszt folyamat koordináációja (költség és idő keretek kontrollja) EMC mérések irányítása külső, ill. belső laboratóriumokban Teszt eredmények nyomonkövetése, kiértékelése és jelentése EMC rendellenességek felismerése, műszaki megoldások kidolgozása és kikísérletezése Aktív együttműködés projektvezetéssel és fejlesztő mérnökökkel
  • Elvárások: villamosmérnöki végzettség (Bsc/Msc) - nagyfrekvenciás területen megszerzett diploma előnyt jelent elektromágneses jelenségek műszaki hátterének ismerete előnyt jelent nagyfrekvenciás mérőeszközök,EMC méréstechnikai követelmény rendszerek ismerete kezdeményezőkészség, kreativitás magasszintű kommunikációs készségek Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás további előnyt jelent: EMC/RF kutatási/fejlesztési tapasztalat, autóelektronikai mélyebb ismeretek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.05.19