A KRAFT FM Kft. mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője keres megbízható munkatársat

Elszámolási referens

munkakörbe.

Főbb feladatok:

    • Átalánydíjas teljesítésigazolások készítése, felmentése online az elszámolási felületen
    • alapdokumentumok alapján az eseti megrendelésekhez tartozó elszámolások és teljesítésigazolások elkészítése, mentése online felületen
    • A beérkező elszámolási alapdokumentumok felmentése, rendezése projekthez, elszámolási időszakhoz
    • Ügyszámok, ügyszámcsoportok létrehozása, kezelése
    • Az elszámolási alapdokumentumok ügyszámhoz rendezése
    • Havi elszámolási kalkuláció készítése, mentése
    • Megrendelő felé benyújtani szükséges dokumentumok összeállítása
    • Elkészített elszámolások, teljesítésigazolások továbbítása az ellenőrző, jóváhagyó és aláíró személyeknek belső online rendszeren keresztül
    • Szoros együttműködés az elszámoló csoport többi tagjával és a társosztályokkal (pl.: ajánlatadók, beszerzés)

ELVÁRÁSOK:

    • középfokú végzettség
    • min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
    • kiváló szervező és problémamegoldó képesség
    • magabiztos számítógépkezelés
    • jó csapatmunkakészség
    • Haladó - magabiztos Excel használat

Előnyt jelent:

    • német tudás

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Hosszú távú, biztos munkahely
    • Változatos feladatok
    • Folyamatos szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület