C&A Mode Kft. (C & A MODE KFT. - CC 1001)

Első eladó Kaposvár (Teljes munkaidő)

Hirdetés szövege:

    Téged keresünk, ha:

    egy divatorientált, lelkes és nyitott személy vagy, aki nagyon szívesen foglalkozik emberekkel. Ráadásul szeretsz csapatban dolgozni? Akkor nálunk jó helyen jársz, mert egy változatos és érdekes munkát kínálunk Neked, amelynek célja „vidáman eladni“. A szoros vevőkapcsolat nálunk első helyen van. Na, kedvet kaptál a C&A-hoz? Ha igen, akkor jelentkezz hozzánk!

    Ez vár Rád nálunk:

    • Az üzletvezető elsődleges támogatója leszel
    • Részt veszel az üzlet működésének szervezésében és felügyeletében
    • Segíted a csapatodat a napi munkavégzésben
    • Az áru kihelyezése és prezentálása a mindennapod része lesz
    • A pénztárosi feladatok ellátása
    • Adminisztratív feladatokat is bízunk Rád

    Amit Mi kínálunk:

    • Stabil, bejelentett munkahely és rugalmas munkaidő
    • Határozott időre szóló munkaszerződés
    • Versenyképes fizetés
    • Bónuszrendszer
    • Dolgozói kedvezmény
    • Szakmai képzések és tréningek
    • Előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Áchim András utca 4.