Légzsákok és autóbiztonsági berendezések gyártásával foglalkozó iSi Automotive Hungary Kft. bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Előszéria projekt vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel az új termékek indításában együttműködve a központi projekt vezetőkkel és a helyi launch managerekkel
  • Vevő igények megismerése, felmérése, elemzése, javaslattétel a szükséges akciók, időtervek meghatározására, projekt tervek, ellenőrző listák, mutatók naprakészen tartása
  • Szoros vevői kommunikáció a projektek logisztikai készültségi státuszát illetően
  • Adatgyűjtés és adatszolgáltatás a kapcsolódó vállalat helyi és globális szervezeti egységeitől
  • Új és meglévő alkatrészek státuszának nyomon követése
  • Csomagolási vevői elvárások megismerése, javaslattétel csomagolási megoldásra
  • Változtatási igények logisztikai hatásának vizsgálata, koordinálása
  • SAP beállítások ellenőrzése, készültségi szintek monitorozása
  • Aktív részvétel a termékek előszériába történő átadásánál, logisztikai pontok felügyelete
  • Széria indítás felkövetése, esetleges nyitott logisztikai pontok tisztázása, lezárása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat logisztikai projektek területén vagy minimum 4 év szakmai tapasztalat egyéb projektvezetés területén
  • Felsőfokú végzettség logisztikai szakirány előnyt jelen
  • Középfokú német és/vagy angol
  • Szervezett munkavégzés projekt környezetben
  • Új folyamatok kialakításának és folyamatok fejlesztésének képessége
  • Változások és időnyomás kezelésének képessége
  • Excel, PowerPoint erős ismerete elvárás, MS Project és SAP (MM/SD) ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi és szakmailag támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Vépi út 10.

A " Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el szakmai önéletrajzát.