Build It Mérnökiroda Kft.

  • SMART DESIGN
    A BUILD IT-et 2015-ben alapítottuk, a kezdetektől fogva az a célunk, hogy munkáink során komplett szolgáltatást tudjunk nyújtani a kezdeti ötleteléstől kezdve a kulcsrakész állapotig.
    Tudjuk, hogy egy épület kivitelezése sokszor bonyolult és sok szempontból bürokratikus folyamat, de mi ezekben otthonosan mozgunk, generál kivitelezői csapatunk készen áll mind a kivitelezői, mind pedig a tervezői feladatokra.
    Csak a legprofibb partnerekkel dolgozunk együtt, mert számunkra fontos a BUILD IT minőség 100%-os megtartása.

    BUILD SOLUTION
    Eddigi munkáink alapvetően a műemléki szektorhoz köthetőek, így az ott felhalmozott tudás és tapasztalat kimondatta azt a célt velünk, hogy Magyarország műemlék kivitelezői szektorának megkerülhetetlen vállalkozása legyünk.
    Műemlékek mellett természetesen vannak más jellegű kivitelezési projektjeink is, így aki mer álmodni valami újat, azzal szívesen álmodunk együtt és valósítjuk meg elképzelését.
    Folyamatosan nyomon követjük a legfrissebb építőipari fejlesztéseket, hogy projektjeink során a legkorszerűbb megoldásokat vonultassuk fel.
    Kimondjuk, hogy egy építkezési projektben a költség mindig fontos tényező, így mindig törekszünk a lehető legjobb ár-érték arányú megoldásokat megtalálni. Ennek megfelelően cégünk létrehozta a szerelt homlokzat- és falburkolati üzletágat, mely a legmodernebb száraz technológiájú kül-és beltéri szerelt burkolatok ( HPL, fa, szálcement, alumínium kompozit, kerámia ) szakkivitelezésével és kereskedelmével kínál innovatív megoldásokat.
  • Bővülő csapatunkba

    Előkészítő mérnök – szerelt homlokzatburkolati ágazatunkba

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szerelt homlokzatburkolati projektek ( HPL, fa, szálcement, alumínium kompozit, kerámia) előkészítése, kivitelezési ütemterv szerinti lebonyolítása
      • Megrendelői- és alvállalkozói kooperációkban történő közreműködés
      • Alvállalkozói versenyeztetésekben történő közreműködés Szerződések betartása, betartatása
      • Projekt nyomon követése, költségmenedzsment feladatok ellátása
      • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, munkájuk adminisztratív támogatása
      • Folyamatos kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, kollégákkal
      • Anyagmegrendelések bonyolítása
      • Alvállalkozói versenyeztetés, szerződés-előkészítés, elszámolás
      • Hatósági ügyintézési feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • szakirányú felsőfokú végzettség ( Építész -, építő-, faipari mérnök )

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • angol vagy német gyakorlati nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Karrier lehetőség
      • Dinamikusan növekvő vállalkozás
      • Fiatal, dinamikus csapat
      • Különleges, kihívást jelentő munkák kivitelezése

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Építőmérnök
    • Faipari mérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Magyar - Anyanyelvi szint

    Munkavégzés helye:

    1025 Budapest, Szépvölgyi út 50.

    Jelentkezem gombra nyomva, magyar nyelvű önéletrajzot küldje meg számunkra.