A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Budapesten az Infoparkban található központunkban egy színvonalas, modern, parkosított irodaházban dolgozunk, ami tömegközlekedéssel jól megközelíthető. A speciális mérnöki létesítmények területére keresünk egy elhivatott, kihívásokra nyitott előkészítő mérnök munkatársat. Az előkészítő csapat tagjaként részt vesz a már megnyert szennyvíztisztítási, közműépítési, távfűtési illetve ivóvízellátási projektek komplett kivitelezésének előkészítésében a kezdetektől egészen a teljes megvalósításig. Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás és előny az angol- vagy németnyelv-ismeret.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (SPECIÁLIS MÉRNÖKI LÉTESÍTMÉNYEK)

(Job-ID: req33963)

Feladatok

  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • a kivitelezés folyamán alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése
  • utókalkuláció elvégzése

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: releváns szakmai tapasztalat
  • ELŐNY: német- és/vagy angolnyelv-ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Sátoraljaújhely

STRABAG-MML KFT
Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest

strabag hu