Előkészítő mérnök

Profession Services

Budapest

Partnerünk egy környezetvédelmi mérnökiroda, amely 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása, és megoldásaink fővállalkozásban történő kivitelezése.  Folyamatban lévő magyarországi projektjeik helyszíni felügyeletére keresünk

munkakörbe munkatársat.

Amik a feladataid lesznek

  • Magas-és mélyépítési projektekben való részvétel (pl. beton medence, épület a gépészetnek, víztartó műtárgy stb.)
  • Alvállalkozói teljesítmények beszerzésének műszaki előkészítése, árajánlatok bekérése, árajánlatok kiértékelése, összehasonlíthatóságuk biztosítása, és ártükör készítése;
  • Beszerzési döntések előkészítése, döntésekhez szükséges dokumentációk összeállítása;
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése
  • Részvétel az alvállalkozókkal folytatott tárgyalásokon, a megállapodások rögzítése
  • A beszerzések megrendelést követő bonyolítása, nyomonkövetése
  • Az alvállalkozói teljesítések, dokumentációk nyomonkövetése
  • Átadási dokumentációk összeállítása;
  • Projektben résztvevők munkájának segítése.

Ami a pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Építőmérnöki vagy gépészmérnöki egyetemi vagy főiskolai (esetleg technikusi) végzettség
  • Műszaki dokumentációk, tervek, minőségbiztosítási követelmények megértésének képessége
  • Lehetsz pályakezdő is, de akár több éves tapasztalattal is szívesen várnak

Előnyként szolgál:

  • Vasbeton építészeti vagy gépészeti szerelés előkészítésében vagy kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, felelősségteljes munkavégzés
  • Színvonalas, modern környezet
  • Szakmai fejlődés, új kihívások
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest