ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • geodéziai felméréseket végez tervezési alapadatokhoz
  • kiegyenlítő hossz-szelvényt készít
  • kiviteli tervek alapján helyszíni kitűzést végez
  • koordinálja a kitűző csapat munkáját
  • részt vesz a divízió éves műszaki programjának összeállításában
  • meghatározza az árajánlatkéréshez, megrendelésekhez a műszaki tartalmat, részt vesz a döntés előkészítésben
  • működteti a minőségirányítási rendszert

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • állami felsőfokú építőmérnöki/építészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük

  • vasúti szakmában szerzett tapasztalat
  • kitűzési, geodéziai ismeretek, gyakorlat
  • vasúti forgalmi vizsga

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • megbízható havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • választható béren kívüli juttatás
  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Vállalati bemutatkozó

Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dombóvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.