A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A magasépítési szervezet budapesti régiójába keresünk olyan határozott és jó problémamegoldó képességgel bíró ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)

(Job-ID: req35572)

Feladatok

  • az építési munkák kivitelezéséhez kapcsolódó munkák műszaki előkészítése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, kiértékelése
  • a versenyeztetés során felmerült műszaki kérdések tisztázása
  • alvállalkozói szerződések műszaki tartalmának összeállítása és azok nyomon követése

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség (építőtechnikum) vagy felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • azonos munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: idegennyelv ismeret (angol/német)
  • ELŐNY: kivitelezési gyakorlat

A munkakör betöltőjével szemben elvárás az integrált vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

STRABAG ÉPÍTŐIPARI ZRT
Miskei Anita
Gábor Dénes utca 2. INFOPARK D épület
1117 Budapest