A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. A regionális hídépítési projektek kivitelező csapatába, budapesti munkavégzéssel keresünk egy elhivatott, jó problémamegoldó képességgel rendelkező ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat. Az előkészítő csapat tagjaként részt vesz az hídépítési projektek ajánlatainak elkészítésében. Munkája során egy, a STRABAG által fejlesztett műszaki kalkulációs szoftvert fog használni, amelyhez elengedhetetlen a számítástechnikai affinitás. Az ideális jelölt rendelkezik 1-2 év szakmai tapasztalattal, és nyitott arra, hogy alaposabban megismerje a hídépítési projektek előkészítésének és kivitelezésének folyamatait. Az elsősorban adminisztratív munka pontos és felelősségteljes hozzáállást kíván.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK/KONTROLLER (HÍDÉPÍTÉS)

(Job-ID: req35536)

Feladatok

  • hídépítési projektekhez kapcsolódó adminisztratív, monitoring és kontrolleri feladatok
    ellátása
  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • alvállalkozói, beszállítói szerződések, megrendelések előkészítése
  • alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése, teljesítés igazolások előkészítése
  • projekt- és költség kontrolling
  • munkakalkulációk előkészítése, és folyamatos aktualizálása
  • projekt monitoring feladatok ellátása
  • projektvezetők, építésvezetők munkájának támogatása

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • min. 1 éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • ELŐNY: MS Project
  • ELŐNY: AutoCad
  • ELŐNY: idegennyelv-ismeret

Ha Ön pályakezdő építőmérnök, az sem akadály. Ebben a munkakörben összetett építőtechnológiai beruházások előkészítését és megvalósítását sajátíthatja el, és megismerhet egy komplex műszaki kalkulációs programot. A szoftver használatát saját konszern akadémiánk tanfolyamán fogja megtanulni. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. Ha fontos Önnek a versenyképes jövedelem és a változatos munkavégzés, várjuk jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest (XI. kerület, INFOPARK)

STRABAG ÁLTALÁNOS ÉPÍTŐ KFT
Miskei Anita
GÁBOR DÉNES UTCA 2. (INFOPARK D ÉPÜLET), BUDAPEST 1117 HUN
H-1117 Budapest

strabag. hu