A Talentis Consulting Zrt. keres, partnere a Mészáros és Mészáros Kft. számára Előkészítő mérnök – Herceghalom munkatársat.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK – HERCEGHALOM

munkatársat.

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése, kiértékelése, versenyeztetése,
  • a versenyeztetés során felmerült műszaki kérdések tisztázása,
  • műszaki egyeztetés, műszaki megvalósíthatósági feltételek ellenőrzése, döntéselőkészítés,
  • kalkulációk, ártükrök készítése, összeállítása,
  • mennyiségszámítás, tervellenőrzés,
  • pályázati dokumentáció előkészítése, összeállítása,
  • összegző kimutatások, táblázatok készítése,
  • árazatlan költségvetés készítése,
  • mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján,
  • árkalkulációk készítése,
  • a tervben szereplő mennyiségek legyűjtése,
  • szakmai támogatás, együttműködés projektvezetőkkel, műszaki munkatársakkal, társosztályokkal.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú műszaki végzettség (építőtechnikum) vagy felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • MS Office felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség,
  • teljesítményorientált szemlélet.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Autocad ismeret,
  • kivitelezési gyakorlat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil vállalati- háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat,
  • főállású munkaviszony határozatlan időre,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai kihívást jelentő, komplex projektekben való részvétel,
  • felelősségteljes munkakör.

Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Herceghalom

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kAmennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.attintva.