A Futureal Group legújabb üzletága a HelloParks, amely egy újgenerációs, innovatív ipari/logisztikai ingatlanfejlesztő cég, mely teljeskörű és ügyfélközpontú megoldásokat kínál a telekfejlesztéstől kezdve az épület kivitelezésen át egészen a létesítményfenntartásig. A környezettudatos, fenntartható és minőségi műszaki technológiák ötvözésével, a HelloParks-nál olyan jövőbe mutató megaparkokat hozunk létre, amelyek hosszú távú értéket teremtenek partnereinknek.

Ebbe a csapatba keresünk jelenleg

Előkészítő mérnök

kollégát.

Feladatok:

  • Beszállítókkal (HU, EU, Távol-Kelet, stb.) való napi szintű kapcsolattartás, meglévő partnerek kezelése, potenciális partnerek felkutatása,
  • Ajánlatok bekérése, kiértékelése, versenyeztetése, gyártási -, szállítási- és fizetési feltételek rögzítése, majd ezek összegzése a döntéshozónak
  • Beszállítói megrendelések készítése, szerződések előkészítése
  • Szállítói teljesítmény értékelése,
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Építész, építőmérnök végzettség,
  • Legalább 3-5 év tapasztalat előkészítő mérnök vagy beszerző munkakörben építési projekteken,
  • Angol nyelvtudás,
  • Precíz és önálló munkavégzés,
  • Határozott, agilis, rugalmas személyiség,
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Budapest - Corvin irodaház

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.