Magyar tulajdonban lévő, ingatlanfejlesztéssel és - kezeléssel foglalkozó cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Előkészítő mérnök és vevőkezelő koordinátor

FELADATOK:

  • Prémium kivitelű, új építésű, saját beruházásban készülő lakások komplex vevőkezelési feladatainak ellátása
  • A vevők, illetve a vevőjelöltek építészeti és műszaki egyeztetésein való részvétel, illetve ezek önálló lebonyolítása
  • Vevőknek belsőépítészeti konzultáció biztosítása
  • Építtetői, illetve a vevői igényekhez kapcsolódó tervezési feladatok ellátása, szakági tervezők koordinálása
  • Egyeztetéseken jegyzőkönyv(ek) készítése
  • Szükség szerint felmérési tervek készítése
  • Kapcsolattartás a projektekben résztvevő partnerekkel
  • Kivitelezés minőségellenőrzési munkák végrehajtása, vevői változások lekövetése, ellenőrzése az építési helyszínen
  • Együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a műszaki projektmenedzsmenttel és az értékesítési területtel és a kivitelezővel

ELVÁRÁSOK:

  • Építészmérnöki, vagy belsőépítész BSC vagy MSC diploma
  • Adobe termékek (Photoshop, Illustrator, Indesign) ismerete
  • Kreativitás, jó kommunikációs készség
  • Elhivatottság, pontosság és felelősségtudat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Minimum 3-5 éves szakirányú tervezési tapasztalat

ELŐNY:

  • Előny: műszaki előkészítői, illetve új építésű ingatlanok vevőkezelésében szerzett tapasztalat, lakberendezési trendek és beszállítók ismerete, 3D modellezés
  • angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, kellemes, támogatómunkahelyi légkör
  • hosszútávú jövőképet nyújtó, biztos munkahely
  • stabil munkaadói, ingatlanfejlesztői háttér
  • exkluzív ingatlanfejlesztések lebonyolításában és előkészítésében való közreműködés, illetve tapasztalatszerzés lehetősége
  • inspiráló és értékes szakmai tapasztalatokat nyújtó változatos és kihívást jelentő feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Belsőépítész
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy br. bérigényét és munkába állásának időpontját jelölje fényképes önéletrajzán és ezt küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva, 2021. május 12-ig.