Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ARTTECH KFT. (ARTTECH KFT. )
  • Az Arttech Kft. a magas- és mélyépítés, valamint a belsőépítészet területén rendelkezik olyan referenciákkal és műszaki tapasztalattal, amely kellő biztonságot nyújt szinte bármilyen beruházás teljes körű lebonyolítására, vagy kivitelezésére. Referenciáink szerteágazók.

  • Előkészítő mérnök, építésvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      - Projektek előkészítése

      - Anyagbeszerzések optimalizálása

      - Alvállalkozók versenyeztetése

      - Elszámolások ellenőrzése

      - Építési napló vezetése

      - Felmérések, elszámolások, költségvetések készítése

      - Építésvezetés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Építőmérnöki, építészmérnöki, településmérnöki vagy építész technikusi végzettség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Office programok, autocad, archicad, terc programok ismerete.

    Amit kínálunk:

      Versenyképes jövedelem, cafetéria juttatások, mobiltelefon, építésvezetői pozició esetében céges autó használata.

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Kivitelező, General kivitelező
    • Mérnök
    • Építészmérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1038, BUDAPEST PUSZTAKÚTI 1..

    Magyar nyelvű önéletrajz.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Előkészítő mérnök, építésvezető
    • Hirdető cég: ARTTECH KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: III. kerület
    • Feladatok: - Projektek előkészítése- Anyagbeszerzések optimalizálása- Alvállalkozók versenyeztetése- Elszámolások ellenőrzése- Építési napló vezetése- Felmérések, elszámolások, költségvetések készítése- Építésvezetés
    • Elvárások: Építőmérnöki, építészmérnöki, településmérnöki vagy építész technikusi végzettség.
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-01-17
    Állás, munka még: ARTTECH KFT.>