Előkészítő mérnök munkatársat keres

    Az EFAFLEX GmbH. & Co. KG az ipari gyorsmozgású kapuk piacának vezető gyártója világszerte. Prémium kategóriás termékeivel jelentős referenciákra tett szert a gazdasági élet meghatározó szereplőinél. Magas szinten motivált munkatársak, innovatív termékek és nagyon jó attitűd szükségesek a hosszú távú, folyamatos növekedéshez és a vevői igények magas szintű, gyors, professzionális kielégítéséhez.

    A magyar kereskedői team munkájának támogatásához keresünk új kollégát budapesti irodai munkahelyre.

Feladatai:

  • A mérnök-kereskedő kollégák napi munkájának támogatása (back-office)
  • Egyszerű műszaki rajzok készítése
  • Ajánlatok előkészítése
  • Építőipari projektek műszaki támogatása
  • Részvétel építőipari kooperációkon
  • Kapcsolattartás külföldi partnereinkkel

Szükséges tulajdonságok, végzettségek:

  • CAD programok ismerete
  • precíz, pontos, hatékony, munkavégzés
  • lehetőleg műszaki diploma (elsősorban építész, építő-, gépész-, vagy villamosmérnök)
  • német vagy angol nyelvtudás írásban
  • igényes, megoldás-orientált hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • nemzetközi környezet, piacvető technológiák és termékek
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • világszínvonalú termékek, professzionális gyári támogatással
  • változatos munka
  • versenyképes jövedelem
  • pozitív vállalati légkör egy modern irodában
  • pályakezdők előnyben

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1016 Hegyalja út 7-13.

A magyar és német (vagy angol) nyelvű fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.