Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Beck & Partners

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres felvételre új kollégát
magasépítési projektek kivitelezéséhez

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Árazatlan költségvetés készítése
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
  • Tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése
  • Szerződéskötés előkészítése
  • Közbeszerzési pályázatok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség
  • Magasépítési nagyprojektek előkészítésében gyakorlat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó és elemző képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

  • Kezdés várható időpontja: Azonnal
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését önéletrajzát küldje el nekünk!

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Műszaki előkészítő

Munkavégzés helye:

Hatvan

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Petzvál József u. 44.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
www.bap.hu

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: BECK AND PARTNERS Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Előkészítő mérnök
  • Rövid pozíció név: Előkészítő mérnök
  • Hirdető cég: BECK AND PARTNERS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: Árazatlan költségvetés készítése Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján Árkalkulációk készítése Tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése Szerződéskötés előkészítése Közbeszerzési pályázatok készítése
  • Elvárások: Felsőfokú építész vagy építőmérnöki végzettség Magasépítési nagyprojektek előkészítésében gyakorlat Megbízható, precíz munkavégzés Problémamegoldó és elemző képesség Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban egyaránt, aktív nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10