A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik. A Mérnöki és Technológia Divízió a core businesshez, az építőiparhoz és a mérnöki tevékenységhez kapcsolódó feladatokat látja el: tervezés, gyártás, építés, szerelés területén. A KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. a magyarországi építési piac egyik meghatározó társasága, a közép-európai térség jelentős szereplője. Teljes körű építőipari szolgáltatásokat nyújt, profiljába tartozik a generálkivitelezés, tervezés, szerkezetépítés, elektromos és gépész kivitelezés, és technológiai szerkezetek építése. Csapatunk bővítése céljából új munkatársat keresünk Előkészítő mérnök (acélszerkezet és homlokzatburkolási terület) munkakörbe.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (ACÉLOS)

Miben számítunk rád?

  • Az építési projekt csapat adminisztrációs és nyilvántartási rendszereinek működtetése
  • Külső partnerekkel (alvállalkozók, beszállítók) és belső partnerekkel (pénzügy, számlázás) való kapcsolattartás, tájékoztatás, egyeztetéseken való részvétel
  • Adatok feldolgozása, rendszerezése, mennyiségi kimutatások, anyagelfogadási lapok, konszignációk, anyagrendelési táblázatok készítése
  • szereléssel kapcsolatos előkészítési feladatok tervek alapján
  • A projektvezető napi munkájának támogatása, a projektcsapat háttértámogatása, ad hoc feladatok kezelése
  • Eseti jelleggel projekthelyszínen történő munkavégzés

Rád építünk, ha...

  • Építőmérnöki, vagy egyéb felsőfokú építőipari műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, AutoCAD)
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás (főként írásban)
  • Műszaki tervek ismerete (acélszerkezet szerelés és homlokzatburkolás)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Racionális gondolkodás, céltudatosság, kitartás

Munkadért cserébe

  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzés
  • Komplex juttatási csomag
  • Szakmai fejlődést elősegítő, támogató csapat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Építőipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Homlokzatburkolati rendszerek konszignációs ismerete
  • Szerb nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest