Fejér megyében működő közigazgatási szervezet megbízásából keresünk munkatársat a kibővült fejlesztési feladatainak ellátásához

Előkészítő mérnök

pozícióba.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Főbb feladatok, munkák:

  • Építőipari projektek támogatása és utókövetése (projektek ütemtervének előkészítése, szervezése és nyomon követése, összefoglalók készítése)
  • Kapcsolódó költségvetések/költségbecslések és mennyiségi számítások készítése
  • Helyszíni bejárások elvégzése, szükség szerint felmérések készítése,
  • Vállalkozói szerződések előkészítése,
  • Kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal,
  • Projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása,
  • Hatékony együttműködés a kollégákkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú/mérnöki végzettség
  • Építőiparban, kivitelezési projektekben, elsősorban mélyépítésben szerzett minimum 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes ismeret (irodai, ütemtervező, mérnöki programok)
  • Önálló munkavégzési képesség, analitikus gondolkozásmód, projekt szemlélet
  • A szakmai elvárásoknak megfelelő kommunikációs készség írásban és szóban
  • „B” kategóriájú vezetői jogosítvány
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Dinamikus légkör
  • Biztos, teljesen bejelentett jövedelem
  • Szakmai fejlődés irodai és építési területen egyaránt

Jövedelem:

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!
Ha kérdése van, készséggel állok rendelkezésére!
Üdvözlettel:

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Looking for the Best....JOBMAX