Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • Sárbogárd közeli cégközponttal és telephellyel rendelkező, családias légkörű élőállat kereskedő és gazdálkodó cég keres állatfelvásárlót.
    Ez a munkakör egy életforma, amelyhez a kereskedői véna, a folyamatos üzleti ambíció elengedhetetlen és sok autóban töltött idővel jár.
    Ha szeretsz adni-venni és érdekel az élőállat kereskedelem, olvasd végig hirdetésünket és jelentkezz bátran.

    Keress ránk a www.beef-farmer.hu honlapon.
    Érdeklődni a: 00 36 30 298 0144 személyesen az ügyvezetőnél lehet.
    Fiatalos, ambiciózus, munkájára igényes pályázók jelentkezését várjuk, mivel a munkakör betöltése nagyfokú elhivatottságot igényel.
  • ÉLŐÁLLAT FELVÁSÁRLÓ

    Feladatok:

    • partnerekkel való kapcsolattartás
    • szarvasmarhák és juhok szelektálása, osztályozása
    • szállítások szervezése, lebonyolítása

    A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

    • kereskedői ambíció
    • üzleti szellem
    • kiváló kommunikáció
    • szarvasmarha és/vagy juhtenyésztésben eltöltött idő, tapasztalat
    • folyamatos tanulási vágy
    • B kategóriás jogosítvány
    • Sárbogárd 50 km-es körzetében lévő lakhely előny

    Előnyt jelent:

    • a külföldön szerzett tapasztalat, angol és/vagy német nyelvtudás.

    Kínálunk:

      Mi szolgálati gépjárművel, telefonnal, szakmai fejlődési lehetőséggel és versenyképes jövedelemmel tudunk hozzájárulni terveid megvalósításához.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Kereskedelmi munkatárs
    • Kereskedő, Eladó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Sárbogárd-Kislók

    fényképes önéletrajzokat várunk

    Egyéb juttatások: céges autó,mobiltelefon

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    1 db szavazat
    Állás, munka még: Beef Farmer Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Élőállat felvásárló
    • Hirdető cég: Beef Farmer Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Fejér megye
    • Város: Sárbogárd
    • Feladatok: partnerekkel való kapcsolattartás szarvasmarhák és juhok szelektálása, osztályozása szállítások szervezése, lebonyolítása
    • Elvárások: kereskedői ambíció üzleti szellem kiváló kommunikáció szarvasmarha és/vagy juhtenyésztésben eltöltött idő, tapasztalat folyamatos tanulási vágy B kategóriás jogosítvány Sárbogárd 50 km-es körzetében lévő lakhely előny
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: céges autó mobiltelefon
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.06.19
    • értékelés: 5
    • értékelők száma: 1