A Tranzit Csoport elsősorban sovány víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés. Mindig a legjobbra törekszünk és tudásunk legjavát adjuk az állandó és megbízható prémium minőség fenntartása érdekében.
Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk.

A Tranzit-Ker Zrt. munkavállalót keres

Ellátó állatorvos

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Az állattartó telepek (liba, kacsa, brojler csirke) állategészségügyi ellátása
  • A biológiai biztonság megszervezése, fenntartása a létesítményekben
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, auditáló szervezetekkel

Elvárások:

  • Állatorvosi végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, mozgalmas feladatok
  • Lakhatási támogatás
  • Nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Állatorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye