A CIB Bank Zrt. Kompenzáció, Munkaügy és HR Adminisztráció /Belső szolgáltatások szakterülete

Ellátási referens

pozícióba, heti 30 órás részmunkaidőre munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Nyomtatvány készletgazdálkodás (készletszintek figyelése, raktárfeltöltés), fióki nyomtatvány-rendelések ellenőrzése, kiküldése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és fiókokkal.
  • Bélyegző rendelések kezelése, szállítói kapcsolattartás.
  • Irodaszer ellátási feladatok: egyedi megrendelések kezelése, kapcsolattartás, hibás megrendelések kezelése, katalógus
  • feltöltése és frissítése SAP-SRM rendszerben; számlaellenőrzés, teljesítésigazolás.
  • Nyomtatvány, irodaszer, bélyegző szállítói pályázatok szakmai támogatása
  • Tevékenységhez kapcsolódó kommunikációs anyagok készítése (pl. belső Intranetre)
  • Tevékenységhez kapcsolódó belső utasítások készítése, felülvizsgálata
  • Szakterületi belső projektek támogatása, pl. tömeges céges mobiltelefon csere
  • Helyettesítési feladatok ellátása: céges mobiltelefon kiadás és visszavétel; szállítás, fuvarozás-szervezés

Akit keresünk:

  • Pontos, precíz, ugyanakkor gyors és hatékony feladatvégzés;
  • Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés;
  • Ügyfél-orientáltság, jó kommunikációs készség, asszertivitás;
  • Jó szervezőkészség, szervezeti egységeken túlnyúló együttműködés;
  • Microsoft Office (kiemelten: MS Excel) magabiztos használata;

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP és SAP-SRM rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint)

Egyéb információ az állásról:

  • Munkába visszatérő kismamák, és gyakornokok jelentkezését is várjuk!

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Raktározás, Készletezés
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.