Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

Dinamikusan növekvő vállaltunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Ellátási lánc koordinátor

Feladatok:

  • Alapanyagok, komponensek és segédanyagok rendelkezésre állásának a vizsgálata és diszponálás SAP-ban,
  • Rendelések nyomon követése, kezelése, fuvarszervezés,
  • Alapanyag készlet, igényfigyelés,
  • Gyártási ütemterv elkészítése, szükség esetén prioritások felállítása a vevő kérése alapján,
  • Az alapanyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése az aktuális gyártási tervhez,
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzemmel a gyártás aktuális állásáról, áttervezések koordinálása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat különböző részlegeivel (mérnökség, minőségbiztosítás, termelés, beszerzés),
  • Határidők betartásának a felügyelete és jelentések készítése a gyártás alakulásáról,
  • Az esetleges gyártási csúszások felismerése, jelentése, hatékony megelőző intézkedések bevezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú - lehetőleg szakirányú - végzettség,
  • Tárgyalási szintű angol és/ vagy német nyelvtudás,
  • Stratégiai gondolkodásmód,
  • Analitikus szemlélet,
  • Számítógépes ismeretek (WORD, EXCEL, SAP),
  • Nagyfokú önállóság, döntésképesség, határozottság,
  • Hatékony kommunikációs képesség.

Előny:

  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2119 Pécel, Határ út 4.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott magyar nyelvű pályázatát küldje a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!