Legyél egy jó csapat tagja és élvezd a szabad hétvégéket!
Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Ellátási lánc kontroller

Miért érdemes megpróbálnod?

  • versenyképes jövedelmet;
  • cafetériát kapsz;
  • egy műszakos munkarendben dolgozhatsz;
  • hétvégéid szabadok lesznek.

Te vagy az IGAZI, ha

  • magabiztos angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt;
  • mininum középfokú végzettséged van;
  • minimum két éves szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • felhasználói szinten használod, ismered az Excel alkalmazást;
  • SIMOS, Oracle vállalatirányítási rendszerekben tapasztalattal rendelkezel;
  • EKÁER ügyintézés sem jelent problémát.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • megrendelések nyomon követése;
  • napi kapcsolattartás beszállítókal, szállítmányozókkal;
  • beszerzések megfelelő dokumentálása;
  • riportálás a szakmai vezetés felé;
  • a termelés kiszolgálásánál felmerülő hiányok, problémák megoldásában aktív részvétel;
  • részvétel alapanyag leltárokban.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nagykőrös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva.
vagy hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.