Rózsakert Medical Center (RMC MEDLIFE HOLDING KFT.)
  • A Rózsakert Medical Center (RMC) komplex járóbeteg ellátó és egynapos sebészeti központ. 2001-ben, három szakrendeléssel indult, ma már 1000 négyzetméteren, 55 orvosi szakterületen, 100 szakorvossal várja pácienseit.

  • Ellátási asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • az ellátás adminisztratív támogatása
      • kapcsolattartás a laborral, laboreredmények feldolgozása, orvossal egyeztetése, pácienseknek kiküldés
      • "room keeping": szobák feltöltése, rendelésre felkészítése
      • fertőtlenítés, sterilizálás
      • orvos mellett asszisztálás (adminisztratív jellegű), kórlapírás, páciens kísérés
      • a RMC Magzati Medicina Központjában a nővérek feladatának támogatása, valamint az RMC-SOTE közös magzati kutatásában adminisztratív feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • középfokú iskolai végzettség
      • alapfokú egészségügyi végzettség (egészségügyi középiskola), egészségügyi területen végzettség (pályakezdőt is szívesen várunk)
      • empátia
      • felelősségteljes munkavégzés
      • pontosság, megbízhatóság
      • pozitív, nyitott személyiség
      • páciens központú szemlélet

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • laboradminisztrációs terület ismerete

    Amit kínálunk:

      • 8 órás munka 3 műszakban, 7-21 óra között (hétvégi munkavégzés nincs)
      • hétköznapi munkavégzés
      • lendületes, fiatal csapat
      • versenyképes fizetés, juttatások, túlóra esetén túlóra pótlék (150%)
      • igényes munkahelyi környezet
      • munkatársakra odafigyelő kollektíva
      • nagyon jó hangulatú, de teljesítményközpontú munkavégzés

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi asszisztens
    • Egészségügyi szakember
    • Nővér, Szakápoló
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1026 Budapest, Gábor Áron utca 74-78.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    • fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével