A VENTURIO Kockázati Tőkealap-kezelő Zrt.

Elemző

pozícióba munkatársat keres.

Feladatkörök:

    Befektetési/ Felvásárlási illetve Cégeladási tranzakciók elemzői támogatása:
    • Iparági elemzések, döntés-előkészítő anyagok készítése;
    • Üzleti modellezés, cégértékelés;
    • Cégek átvilágításában történő közreműködés;
    • Igazgatósági előterjesztések készítésében történő közreműködés;
    • Egyéb tranzakciós dokumentumok készítésében történő közreműködés.
    Befektetési tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása. Portfolió vállalatok vagyonkezelési feladatainak ellátásában való részvétel:
    • Kontrolling rendszerek felügyelete és működtetése;
    • Részvétel és közreműködés vagyonkezelési megbeszéléseken.

Elvárások:

    • Felsőfokú közgazdasági végzettség (számviteli, pénzügyi, befektetés elemzői szakirány);
    • Erős pénzügyi háttér;
    • 2 éves munkatapasztalat (könyvvizsgáló cégnél szerzett audit és M&A tapasztalat, ill. befektetési alapnál szerzett M&A, portfolió menedzsment tapasztalat előny);
    • Üzleti modellezésben szerzett tapasztalat;
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek - kiemelten Microsoft Excel alapos ismerete;
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
    • Portfolió kontrolling területen szerzett tapasztalat előny.

    Az ideális jelöltet határozott, proaktív fellépés, strukturált gondolkodásmód, önállóság, kezdeményezőkészség jellemzi. Jó kommunikációs és jó szervezőkészséggel bír, egy csapat tagjaként tudja munkáját végezni. A pozícióba munkájára igényes, nyitott, fejlődni vágyó személyt keresünk.

Amit kínálunk:

  • Motivált, sikerorientált csapatban történő feladatvégzés;
  • Szakmai fejlődés lehetősége, összetett feladatkör;
  • Vonzó munkakörnyezet;
  • Tapasztalatszerzés egy perspektivikus iparági területen;
  • Versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezésekor csatolja szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét jövedelemigényének megjelölésével.