A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.
A Takarékbank új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Elemző - Vállalat

Feladatok:

    Vállalati üzletágon belül:
  • éves felülvizsgálat, negyedéves és rendkívüli monitoring feladatok elvégzése
  • kockázatvállalásra vonatkozó stratégia kialakításában való közreműködés
  • vállalati ügyfélkörben hitelezési folyamathoz (hitel-előterjesztések részeként) kapcsolódó elemzői feladatok (pénzügyi elemzés, ágazati, piaci elemzés, ügyfélminősítés) ellátása

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • számviteli ismeretek
  • felsőfokú gazdasági / pénzügyi szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői szakképzettség
  • pénzügyi területen szerzett finanszírozói, elemzői, könyvelői, controlling gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.