KutatóCentrum Kft. (KUTATÓCENTRUM ONLINE PIACKUTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG)
  • Eleged van a multiból? Szeretnél minőségi munkát végezni és ehhez kellően maximalista vagy? Nálunk ehhez minden adott: rugalmas munkavégzés, home office lehetőség, emberközpontú vezetés, támogatott szakmai tréningek. Itt valódi értéket teremthetsz Magyarország meghatározó nagyvállalatai számára egy professzionális kutatócég szakmai és innovatív technológiai hátterével a háta mögött.

    A KutatóCentrum Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, teljeskörű piac-és marketing kutatási szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Több mint 1000 projekt elméleti és gyakorlati tapasztalatával a hátunk mögött segítjük ügyfeleinket márkaépítési, termékfejlesztési vagy éppen ügyfélelégedettségi területeken.

  • Bővülő csapatunkba

    Elemző (research data analyst)

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • kutatási, elemzési projektek menedzsmentje
      • ügyfelekkel való egyeztetés, kapcsolattartás
      • kérdőív készítés, adatfelvétel megtervezése
      • adatvizualizáció, chart-ok, dashboard-ok készítése
      • elemzés, prezentáció készítés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • piackutatói, elemzői területen legalább 2-3 év szakmai tapasztalatot szereztél
      • analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
      • gazdasági vagy egyéb szakirányú végzettséged van
      • alapvető statisztikai ismereteid megvannak (klaszter elemzés, lineáris regresszió, stb.)
      • rutinosan használod az office alkalmazásokat (excel, powerpoint) és az SPSS-t
      • kommunikációs készséged kitűnő
      • magabiztosan beszélsz és írsz angolul
      • precíz, motivált, lelkes vagy

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • adatvizualizációban, adatbányászatban szerzett korábbi tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • versenyképes fizetés
      • szakértő csapat
      • kellemes munkakörnyezet
      • emberközpontú közeg
      • korszerű technológiák használata

    Állás, munka területe(i):

    • Bank, Biztosítás, Bróker
    • Elemzés
    • Marketing, Média, PR
    • Piacelemző, Piackutató
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét.