A Magyar Lapterjesztő ZRt., országos lefedettséggel rendelkező, lapterjesztő vállalat, budapesti központjában működő számviteli osztályára keres

ELEMZŐ LELTÁROZÓ MUNKATÁRSAT

Főbb feladatok:

  • Árushelyek teljes körű leltárainak határidőre történő elemzése
  • Részleges leltárfelvételek készítése
  • Heti egy alkalommal helyszíni készletellenőrzés
  • Leltározók helyettesítése szabadság esetén
  • A kiskereskedelmi hálózat üzleteiben található árukészletek fizikai leltározása elektronikus adatbázis segítségével.
  • Az üzletek személyzetváltásánál az árukészletek leltár szerinti átadása, boltbezárás esetén az árukészlet előkészítése elszállításra.

  • A leltározandó üzletek az ország különböző pontjain találhatók, melyek megközelítését cégünk biztosítja.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Teljes munkaidős, hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Alapbéren túl negyedéves bónusz
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap végén
  • Utazási költségtérítés (BKK bérlet, távolsági bérlet), céges gépkocsi vidéki leltározások esetén
  • Havi 8000Ft Szép kártya juttatás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Egyéb információ:

  • A munkavégzés országosan történik, a budapesti székhelyről.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével „Elemző leltározó munkatárs” jeligével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni.