Ha fontos számodra, hogy nap mint nap a legújabb technológiákat alkalmazd, szakmailag tovább fejlődj, ötleteidet megvalósítsd, tapasztalatodat elismerjék, csatlakozz hozzánk, és velünk együtt könnyítsd meg a közigazgatási ügyintézést Magyarországon! Csak egy kattintás.

Legyél

Elemző közgazdász (likviditásmenedzsment)

A következő kihívások várnak:

  • A NISZ Zrt. finanszírozásához kapcsolódó pénzügyi tervezés és likviditásmenedzselés,
  • A NISZ Zrt. és leányvállalatainak közös cash pool rendszeréhez kapcsolódó pénzügyi tervezés és likviditásmenedzselés,
  • Likviditási prognózis készítése SAP és Vezetői Információs rendszerben,
  • Európai Uniós és hazai forrású projektek finanszírozásához kapcsolódó pénzügyi tervezés,
  • Gazdasági ügyletekhez tartozó számítások,
  • Elemzések elkészítése,
  • Banki ügyletek és kapcsolat menedzselése, faktoring és hitelkeret tárgyalások lefolytatása a választott bankkal.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel,
  • Gazdasági szférában szerzett 3-5 éves pénzügyi, gazdasági tapasztalatod van,
  • úgy érzed, az összefüggések meglátása, az elemzés, az elemzések írásos anyagban történő megjelenítése, megfogalmazása az erősséged,
  • az Excelt magabiztosan kezeled.

Ha minket választasz

  • Home office lehetősége vár,
  • Folyamatosan tanulhatsz, fejlődhetsz,
  • Izgalmas feladatokban, projektekben vehetsz részt.

Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.