Az E2 Hungary Zrt. a regionális földgáz- és villamosáram-kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő – MET Holding AG és a Magyar Telekom vegyesvállalataként működik a magyarországi energiaszolgáltató piacon.

135 magasan képzett, a magyarországi és nemzetközi üzleti energiapiacon tapasztalatot szerzett munkavállalója nagyra értékeli a cég nyújtotta juttatások mellett a családias légkört, a fiatal és összetartó a csapatot, a kölcsönös tiszteleten alapuló a szervezeti kultúrát. Örömmel veszi a tartalmas céges programokat, a születésnapi meglepetést, a gyümölcsnapot, a nyugodt munkakörnyezetet, a rugalmas munkaidőt, mely garantálja számukra a munka és a magánélet megfelelő egyensúlyát.
Társaságunk

elemző-kontrolling szakértőt

keres

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati és szakmai háttér
  • versenyképes fizetés, valamint cafeteria és egyéb béren kívüli juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő cég
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • lendületes, jó hangulatú csapat

Feladatok

  • Zárási feladatok, elhatárolás kalkulációk rendszeres elkészítése
  • Külső hatósági adatszolgáltatások menedzsmentje, ehhez kapcsolódóan adatok előállítása és szolgáltatása a külső szolgáltató felé, hatósági kapcsolattartás
  • Havi rendszeres margin, eredmény és költség elemzések elkészítése, terv/tény nyomon követése
  • Operációt támogató elemzések proaktív készítése, okok feltárása, javaslatok megtétele
  • Döntés előkészítő anyagok tervezetének elkészítése
  • Üzleti terv, forecast készítése
  • Adattárházzal kapcsolatos feladatok elvégzése (specifikálás, tesztelés, riportok készítése, adatok biztosítása)

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség pénzügyi vagy gazdasági szakon
  • Kiemelkedő elemző és lényeglátó készség
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Programozási ismeretek, elsősorban VBA
  • Adatbázisok, adatbázis kezelés ismerete
  • MS Excel magas szintű ismerete (pl. makrók)
  • PowerPoint és egyéb irodai alkalmazások ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Üzleti angol nyelv ismerete
  • Motivált, lelkes, dinamikus, pontos, gyors, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Magas szintű SQL ismeretek
  • Energiaiparban szerzett szakmai tapasztalat és tudás
  • SAP (különösen IS-U) ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

CSATLAKOZNÁL AZ E2 CSAPATÁHOZ?

Ha úgy érzed Téged keresünk, ne gondolkodj tovább, küldd el nekünk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a „Jelentkezem” gombra kattintva.