Hungaropharma Gyógyszerkereskedelmi ZRT.

Elemző

A Hungaropharma Zrt. Magyarország egyik vezető gyógyszer- nagykereskedő vállalata. Alapvető célunk, hogy minden esetben a megfelelő gyógyszer a megfelelő helyen és időben a betegek rendelkezésére álljon. A biztonságos gyógyszerellátás feladatának felelőssége mellett Vállalatunk kiemelt figyelmet fordít az innovatív megoldások alkalmazására, a kellemes munkahelyi légkör megteremtésére, valamint az egészségtudatosság területét érintő társadalmi problémák enyhítésére.

Célunk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtsuk a disztribúció során, ezért élen járunk a nagykereskedelmi logisztikai innováció és az ágazati szereplők igényére szabott megoldások fejlesztésében. Magyar tulajdonban lévő nagykereskedésünk piacvezetőként sikereit a több mint 60 évnyi tapasztalatának, a XXI. század innovatív technológiájának, ügyfélközpontú, etikus és transzparens üzleti szemléletének, valamint magasan képzett és lojális munkatársainak köszönheti. Munkatársaink számára folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk, és egyben elkötelezettek vagyunk, hogy valamennyi munkatársunk megfelelő tiszteletet és megbecsülést kapjon munkája során.

A Kereskedelmi Igazgatóságunk csapatába keresünk
Elemző
munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalati forgalmi elemzések, riportok készítése, heti, havi gyakorisággal
  • Heti, havi jelentések készítése harmadik fél részére,
  • Heti, havi elszámolások készítése és egyeztetése a forgalomban érintett szereplőkkel,  ( gyógyszergyártók, vevők )
  • kapcsolattartás egészségipari piaci szereplőkkel, ( gyógyszer gyártók, vevők , hatóság )
  • részvétel a riport folyamatok hatékonyságának folyamatos javításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség, gazdasági előny
  • minimum 2 éves tapasztalat elemzési területen,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), jó informatikai készség,
  • magasz szintű Ecxel kezelés
  • rendszerszemlélet,
  • analitikus gondolkodás,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • nyitottság,
  • jó együttműködési készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gyógyszeriparban szerzett tapasztalat.
  • angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati háttér,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Király utca 12.

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél részévé válni a Hungaropharma közösségének, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod bérigényed megjelölésével, hogy felvehessük Veled a kapcsolatot!