Job Force Iskolaszövetkezet
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Elemző gyakornok

Főbb feladatok, munkák:

    - napi, heti, havi és negyedéves árazási riportok, dashboardok készítése a termékfejlesztésnek, menedzsmentnek,

    - részvétel a bank stratégiai és operatív tervezési és elemzési folyamataiban,

    - elemzéshez szükséges adatok lekérdezése adatbázisból, elemzések készítése,

    - fordítások, prezentációk és összefoglalók készítése,

    - egyéb adminisztratív feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, és az utolsó félévedben jársz,

    - természettudományi/gazdasági tanulmányokat folytatsz (preferáltan elemzői szakirány),

    - minimum heti 25 órát tudsz nálunk dolgozni, - erős Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) tudással rendelkezel,

    - középszinten tudsz angolul,

    - valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

    SQL vagy valamilyen adatbázis lekérdező nyelv ismerete vagy programozásban jártasság előnyt jelent.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - kiváló a problémamegoldó képességed,

    - strukturált gondolkodásmóddal rendelkezel,

    - rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,

    - precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,

    - ügyfél-központúan gondolkozol,

    - meggyőző a kommunikációs készséged,

    - kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Várjuk az önéletrajzodat a megadott e-mail címre.