A Budapesti Távhőszolgáltató (FŐTÁV) Nonprofit Zrt. Gazdasági igazgatósága

új munkatársat keres

Elemző

munkakörbe,

határozott időre 2023. május 15-ig.

Főbb feladatok:

  • beruházási projektek gazdaságossági vizsgálata,
  • részvétel beruházási projektek pénzügyi tervezésében,
  • beruházási projektek megvalósításának pénzügyi nyomon követése,
  • együttműködés a projektek résztvevőivel,
  • projektek pénzügyi, tartalmi és időbeli korlátainak, valamint a vállalat belső folyamatainak betartása,
  • pénzügyi kimutatások, riportok, prezentációk összeállítása,
  • döntés-előkészítő anyagok, elemzések, jelentések készítése (rendszeres és ad hoc) a vállalat vezetése részére

Az ideális jelölt

  • felsőfokú közgazdasági végzettséggel rendelkezik,
  • pénzügyi-számviteli területen szerzett szakmai tapasztalata van,
  • magabiztosan használja a MS Office programokat – kiemelten az Excelt,
  • rendszerszintű gondolkodás jellemzi,
  • kiválóan kommunikál,
  • cél-, és megoldás-orientált,
  • terhelhető.

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • beruházás monitoring, elemzési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • SAP alapszintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • évi bruttó 500.000. – Ft cafeteria,
  • teljesítményértékelési jutalom,
  • stabil, nagy múltú, ugyanakkor dinamikusan megújuló vállalati környezet,
  • kedvezményes nyaralási, sportolási lehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • együttműködő, támogató csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, hogy bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát, a tárgy rovatban a pozíció (elemző) megjelölésével küldje el nekünk a 'Jelentkezem' gombra kattintva.