Kategóriájában piacvezetőnek számító könyvelő és könyvvizsgáló iroda keres

Elemző

munkatársat. Társaságunk azért dolgozik, hogy 30 éves tapasztalata, és szakértelme révén ügyfelei a számvitel, és az adózás területén biztonságban érezzék magukat, folyamataikról állandó tiszta képpel rendelkezzenek. Napi munkánk az ügyfeleink teljes körű szakmai kiszolgálása és sikeres gazdálkodásának elősegítése.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai kihívás és állandó fejlődés lehetősége
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés
  • Hosszú távú biztonság
  • Rugalmas munkavégzés, és home office lehetőség

Feladatok:

Üzleti folyamatok elemzése, az ahhoz szükséges modellek felépítése, eljárások kialakítása az időszakos és eseti jelentések elkészítéséhez.

Hasznos ismeretek/képességek/készségek:

  • Konceptuális látásmód/rendszerszemlélet
  • Rugalmas, feladatorientált beállítottság
  • ERP és BI rendszerekben való eligazodás
  • Alapvető programozási ismeretek (elsősorban: SQL)
  • Alapvető közgazdasági és könyvelési ismeretek
  • Angol nyelvtudás (üzleti)

Szükséges tapasztalat:

  • Ebben a munkakörben eltöltött gyakorlat óriási előny, de nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Szükséges tudás:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Üzleti angol nyelvtudás
  • Az MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél tagja lenni egy állandó fejlődésben lévő, dolgozni tudó, és szerető csapatnak, küldd fényképpel, és motivációs levéllel ellátott önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgy rovatba kérjük, hogy tűntesd fel neved, és a betölteni kívánt pozíció megnevezését. Köszönjük!