Egervári munkavégzéssel élelmiszer gyártó cégünk 1 fő

élelmiszermérnököt

keres.

Feladatok:

  • Részvétel termelés optimalizálási és termékfejlesztési feladatokban
  • Részvétel kutatási projektjeink megvalósításában
  • Részvétel saját, hazai és nemzetközi együttműködéssel megvalósuló projektjeink előkészítésében és megvalósításában, melyek általában a következő témaköröket ölelik fel: tojás-, tej-, húshelyettesítők kutatása, fermentációs eljárások, kíméletes sütési technológiák.
  • Adminisztratív feladatok, a termelési folyamattal, beszerzéssel, értékesítéssel kapcsolatban

Alkalmas vagy a feladatra amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • felhasználói szinten használod a főbb számítógépes alkalmazásokat
  • Megbízható vagy, precízen végzed a munkád
  • Van „B” kategóriás jogosítványod
  • Pályakezdő is lehetsz

Fontos, hogy rendelkezz az alábbiakkal:

  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előnyt jelent, ha:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Van 1-2 év munkatapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Összetartó csapat
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Egervár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.