Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Élelmiszeripari üzletág menedzser (tejtermék területen)

A MUNKÁLTATÓRÓL:

  • Iparág: Élelmiszer kereskedelem
  • Munkavállalók létszáma: 100 Fő
  • Munkavégzés helye: XV. kerület, Újpalota, Késmárk utca 9.

FELADATOK:

  • Beszerző és értékesítést támogató feladatok
  • Termékportfólió alakítása
  • Fejlesztési terv készítése, nyomon követése, a meghatározott célok megvalósítása
  • Értékesítést ösztönző tervek kidolgozása, hatékonyságnövelés
  • Az értékesítők munkájához iránymutatás készítése
  • Vevői-, és értékesítői igények figyelemmel kísérése, elemzése, javaslattétel
  • Információgyűjtés, piac –, és konkurenciaelemzés
  • Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések kezelése
  • Heti/havi riportok készítése, elemzése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3 éves, vagy azt meghaladó munkatapasztalat
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Teljesítményorientált beállítottság
  • Lojális hozzáállás
  • Gyakorlatias szemléletmód
  • MS Word, Excel, Power Point magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tejtermék területen szerzett értékesítői és / vagy gyártói tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 9.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

Amennyiben képesnek érzi magát a meghirdetett munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül, a tárgy mezőben „Élelmiszeripari üzletág menedzser (tejtermék)” megjelölésével.