IMEX Filtertechnika Kft.
Bővülő csapatunkba

Élelmiszeripari területi képviselő

munkatársat keresünk.
Közép-európában meghatározó piaci részesedéssel rendelkező nemzetközi szűréstechnikai cégünk keres motivált csapatába, élelmiszeripari területi képviselő kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

Szűréstechnikai termékek és rendszerek értékesítése a meglévő és új ügyfelek esetén
Kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel
Folyamat specifikus lehetőségek keresése
Technikai segítségnyújtás az ügyfelek és az irodai kollégáknak

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat (előny)
  • Angol és / vagy német nyelvtudás – tárgyalási szintű
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Csapatmunka és rugalmasság
  • Utazási hajlandóság – külföldre is
  • Jogosítvány B-kategória
  • MS Office csomag, CRM rendszerek ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Élelmiszeripari gyártásban, folyamatokban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil cégháttér
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Cégesautó, telefon és laptop
  • Home Office munkavégzés lehetősége
  • Szakmai továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezni magyar és idegen nyelvű önéletrajz beküldésével.